Ułatwienia dostępu

Kontakt

Napisz lub zadzwoń.

XPC usługi IT Andrzej Bryczkowski kontakt telefoniczny Suwałki

Zadzwoń

Rozmowa nic nie kosztuje.

Napisz
XPC usługi IT Kontakt

O każdej porze dnia i nocy.

XPC usługi IT Andrzej Bryczkowski kontakt email koperta Suwałki

Odwiedź mnie

Moje biuro zlokalizowane jest w Parku Nauko Technologicznym Polska Wschód. Dlatego też, jeżeli masz jakieś wątpliwości. Nawet jeśli chodzi o przebieg naprawy. Nawet jeśli masz pytania odnośnie do używanych przeze mnie narzędzi. Szczególnie jeśli sprzęt chcesz dostarczyć do mnie samodzielnie. Serdecznie zapraszam. Na koniec chciałbym Cię jeszcze zapewnić, że powyższe aspekty możesz sprawdzić osobiście odwiedzając mnie na Innowacyjnej 1 w Suwałkach.

Wyślij sprzęt kurierem.

Czujesz się bezradny, bo w Twojej okolicy nie funkcjonuje żaden serwis komputerowy, serwis laptopów etc.? Odezwij się śmiało, ponieważ w dzisiejszych realiach odległość fizyczna nie jest wyznacznikiem możliwości. Firmy kurierskie „załatwią” część logistyczną — resztą zajmę się osobiście. Serwis komputerów XPC usługi IT, mimo iż zlokalizowany na „końcu świata” jest tak blisko Ciebie. Dzięki temu nieważne jest czy Ty również mieszkasz poza miastem. 

Uwaga.

Po pierwsze pamiętaj, że przed wysłaniem jakiegokolwiek urządzenia należy Ci się darmowa, profesjonalna porada. Po drugie TY decydujesz czy chcesz wysłać sprzęt, czy nie. Jeżeli w Twojej okolicy: Po pierwsze nie znajduje się punkt paczkowy. Po Drugie nie wiesz, jak zamówić kuriera. Rozwiązanie jest oczywiste — skontaktuj się ze mną. Ponadto ja dopełnię wszelkich formalności. Sprzęt wysyłam tylko i wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich. Dzięki temu istnieje coś takiego jak gwarancja dostarczenia przesyłki. Następnie wszystkie paczki, które są wysyłane do godziny 13 danego dnia, doręczane są dnia kolejnego. Kolejnym atutem przesyłek kurierskich jest ich automatyczne ubezpieczenie. Kolejną kwestią jest to, że wartość ubezpieczenia w razie potrzeby można zwiększyć. Niewątpliwie te wszystkie, wyżej wymienione zalety rozwiązały wszelkie twoje wątpliwości. Szczególnie te związane z wysyłką sprzętu.

Relacja z klientami z przejrzystą komunikacją.
XPC usługi IT Kontakt

Rozwiązania klasy biznesowej w każdym calu.

    Scroll to Top